قوانین و مقررات سایت پدرام پارسا

تاریخ آخرین به‌روزرسانی صفحه قوانین و مقررات سایت پدرام پارسا 1402/2/10 بوده است و فرض بر این است که حداکثر تا 14 روز پس از این تاریخ کاربران سایت آن را مطالعه کرده و از مفاد آن کاملا آگاه هستند. سایت پدرام پارسا می‌تواند برای ارائه بهتر خدمات خود، نسبت به به‌روزرسانی و ایجاد تغییرات در قوانین و مقررات سایت، با ذکر دقیق تاریخ، اقدام نماید و از کاربران هم انتظار می‌رود نسبت به تغییرات انجام پذیرفته آگاهی کامل کسب نمایند.

صفحه قوانین و مقررات حاضر به‌مثابه یک توافق است که به‌موجب ماده 10 قانون مدنی جمهوری اسلامی ایران یک قرارداد قانونی و لازم‌الاجرا تلقی می‌گردد و کلیه کاربران و اشخاصی که به هر نحوی و با هر وسیله‌ای از سایت پدرام پارسا استفاده می‌نمایند تابع این توافق هستند.

ماده یک: تعاریف

  • قوانین جمهوری اسلامی ایران: منظور از قوانین جمهوری اسلامی ایران، قوانین و مقرراتی است که به تصویب مجلس شورای اسلامی یا سایر نهادهای قانونی رسیده باشد و به‌ صورت لازم‌ الاجرا درآمده باشد. ازجمله قوانینی که سایت پدرام پارسا تابع آن می‌باشد قانون تجارت الکترونیکی و قانون حمایت از مصرف‌کننده است.
  • توافق: منظور از توافق، صفحه قوانین و مقررات حاضر می‌باشد که به‌موجب ماده 10 قانون مدنی جمهوری اسلامی ایران یک قرارداد قانونی و لازم‌الاجرا تلقی می‌گردد و تنظیم‌کننده روابط بین سایت پدرام پارسا و کاربران می‌باشد.
  •  سایت: در توافق حاضر هرکجا از کلمه «سایت » استفاده شده است منظور سایت پدرام پارسا می‌باشد.
  • محصولات آموزشی: منظور از محصولات آموزشی، تمام آموزش‌هایی است که در بخش «محصولات» یا بخش‌های دیگر سایت پدرام پارسا موجود است. چه این آموزش‌ها به‌صورت دانلودی باشد چه فیزیکی. چه کتاب باشد چه دی‌وی‌دی آموزشی. چه آموزش ضبط‌ شده باشد چه دوره آنلاین و یا دوره حضوری.

ماده دو: موضوع فعالیت سایت پدرام پارسا

سایت پدرام پارسا در زمینه آموزش زبان آلمانی و آمادگی آزمون های آلمانی مانند تلک, OSD, گته و … فعالیت می‌کند و تابع قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران است.

خدمات سایت پدرام پارسا به‌طورکلی به شرح زیر است:

  • – ارائه محصولات آموزشی برای زبان آموزان
  • – برگزاری دوره‌های آموزشی درزمینه زبان آلمانی و دوره های آمادگی آزمون های آلمانی
  • – مشاوره اختصاصی متناسب با شرایط اشخاص

ماده سه: حساب کاربری

عضویت و ایجاد حساب کاربری در سایت پدرام پارسا رایگان است. اشخاص برای عضویت باید به بخش عضویت مراجعه نمایند. ثبت‌نام در سایت و تکمیل فرم عضویت که در آن اطلاعاتی نظیر نام و نام خانوادگی، شماره تماس و ایمیل دریافت می‌شود به‌ منزله آگاهی و پذیرش کامل قوانین و مقررات سایت پدرام پارسا می‌باشد.

هر شخصی که به هر مقصود و به هراندازه‌ای از سایت پدرام پارسا استفاده نماید به معنای آن است که از تمام قوانین و مقررات سایت آگاهی کامل دارد و آن را به‌صورت کامل پذیرفته و تابع آن می‌باشد.

هر شخصی فقط می‌تواند یک حساب کاربری داشته باشد و درصورتی‌که بعدا مشخص شود شخصی بیش از یک حساب کاربری داشته است، سایت پدرام پارسا می‌تواند آن حساب‌ها را حذف و دسترسی کاربر به پروفایل کاربری خود را قطع نماید و کاربر نیز حق هیچ‌گونه اعتراضی نسبت به این اقدام سایت پدرام پارسا را ندارد.

اشخاص برای عضویت در سایت باید از اطلاعات و مشخصات هویتی خودشان استفاده نمایند و سایت پدرام پارسا هیچ‌گونه مسئولیتی در ازای تخلف از این ماده ندارد.

درصورتی‌که معلوم شود شخصی با نام و حساب کاربری جعلی اقدام به خرید محصولات و یا استفاده از سایت نموده است، سایت پدرام پارسا می‌تواند نسبت به حذف آن حساب کاربری اقدام نماید. در این حالت وجه پرداخت شده به کاربر مسترد نخواهد شد.

اشخاص باید در ایجاد حساب کاربری خود دقت کافی نمایند تا اطلاعات و مشخصات واقعی خود را صحیح و کامل ثبت نمایند. سایت پدرام پارسا مسئولیتی در قبال نادرست بودن اطلاعات کاربر ندارد.

در صورتی که معلوم شود شخصی به تبلیغات منفی، نادرست، ناروا و یا مغرضانه علیه سایت پدرام پارسا پرداخته یا می‌پردازد، خواه این فعالیت‌ها در فضای آنلاین باشد خواه آفلاین، سایت پدارم پارسا می‌تواند حساب کاربر را حذف و شخص خاطی را از سایت اخراج نماید

ماده چهار: مسئولیت‌های سایت پدرام پارسا

اطلاعات کاربران نزد سایت محفوظ است و سایت پدرام پارسا تمام تلاش خود را در جهت حفظ اطلاعات کاربران انجام می‌دهد و سعی می‌کند از امکانات و زیرساخت‌های لازم برای این مقصود استفاده نماید.

سایت پدرام پارسا تمام تلاش خود را می‌نماید تا آموزش‌ها و خدمات باکیفیت به کاربران ارائه دهد و پذیرای پیشنهادات و انتقادات باشد.

سایت پدرام پارسا تمام تلاش خود را جهت به‌روزرسانی صفحات و مطالب خود می‌نماید. سایت می‌تواند بنا به هر دلیلی به‌صورت آزادانه اقدام به حذف یا از دسترس خارج نمودن موقتی یا دائمی سایت نماید و این اقدام حقی برای اعتراض به کاربران نمی‌دهد.

ماده پنج: مسئولیت‌های کاربر

کاربر باید در حفظ و نگهداری اطلاعات خود کوشا باشد و اطلاعاتی مانند نام کاربری، اطلاعات تماس و رمزهای عبور را نزد خود محرمانه نگه دارد. در صورت تخلف از مفاد این ماده و افشای اطلاعات کاربر، سایت پدرام پارسا هیچ مسئولیتی ندارد و تمام مسئولیت‌ها و عواقب بر عهده خود کاربر است.

اشخاص نباید حساب کاربری خود را، به هر هدفی، نزد شخص یا اشخاص دیگری بسپارند. سایت پدرام پارسا فقط به شخصی که مالک حساب می‌باشد خدمات می‌دهد. درصورتی‌که بر اثر استفاده هم‌زمان از حساب کاربری یا انتقال آن به دیگری مشکلی ایجاد شود تمام مسئولیت‌ها بر عهده کاربر است و سایت پدرام پارسا هیچ‌گونه مسئولیتی ندارد. ضمن آنکه درصورتی‌که معلوم شود چند نفر به‌صورت هم‌زمان از یک حساب کاربری و محصولات آموزشی استفاده می‌نمایند سایت پدرام پارسا می‌تواند بنا به صلاحدید اقدامات لازم را انجام دهد.

کاربران متعهد هستند تمام محصولات آموزشی را که خریداری می‌نمایند به‌ صورت شخصی استفاده نمایند و از به اشتراک گذاشتن آن‌ها در فضای آنلاین یا آفلاین، به‌صورت مستقیم یا باواسطه، خودداری نماید. در صورت تخلف از مفاد این ماده و انتشار یا انتقال محصولات آموزشی، سایت پدرام پارسا حق پیگیری‌های قضایی و قانونی را برای خود محفوظ می‌دارد و وکلای پدارم پارسا نسبت به شکایت‌های قانونی اقدام خواهند نمود.

کاربران بعد از خرید و ثبت نام دوره آموزشی بصورت آنلاین یا آفلاین بلا فاصله موظف به دانلود یا ذخیره محصولات و دوره آموزشی هستند که به فایل‌های آموزشی دسترسی داشته باشند، در صورتی بنابر هردلیلی سایت پدرام پارسا از دسترس خارج شد کاربران هیچگونه حق اعتراض ندارند.

ماده شش: مالکیت فکری

تمام محتوای سایت پدرام پارسا  مانند محتوای مقالات، محصولات آموزشی، لوگو، تصاویر، صوت‌ها، ویدیوها و … متعلق به سایت پدرام پارسا می‌باشد و بدون موافقت و اجازه پدارم پارسا ، هیچ‌کس اجازه استفاده، کپی، بازآفرینی و یا هرگونه اقدام خلاف قانون دیگری را نسبت به هر یک از موارد ذکرشده و امثال آن ندارد.

شایان ذکر است اگر محتوای سایت از منبع داخلی یا خارجی دیگری اخذشده باشد به آن منبع ارجاع داده ‌شده است.

کاربر نباید در سایت ( تالار گفت‌وگو و یا هر قسمت دیگر) اظهاراتی (Comment) را بگذارد و‌ یا اقدامی نماید که مبین نقض حقوق اشخاص دیگر باشد و یا عمل مجرمانه‌ای را به دنبال داشته باشد.

همچنین کاربران نباید در خصوص امور مذهبی و سیاسی در این سایت اظهار نظر کنند. چنانچه هر یک از کاربران این ماده را رعایت نکنند، بلافاصله از سایت اخراج شده و چنانچه خریدی انجام داده باشند، وجه واریزی به آنان مسترد نمی‌شود. همچنین کاربر (عضو) حق استفاده از این سایت را  از دست می‌دهد.

ماده هفت: ثبت و ارسال سفارش و فعالسازی دوره آموزشی

درصورتی‌که محصول خریداری‌شده توسط کاربر، به‌صورت دانلودی و از طریق سایت یا اپ باشد، کاربر می‌تواند از بخش پروفایل کاربری به محتوای آموزشی دسترسی داشته باشد. همچنین پیامکی نیز که حاوی فاکتور خرید و لینک دانلود می‌باشد به شماره تماسی که خریدار ثبت کرده است ارسال می‌گردد. در صورت عدم دریافت پیامک تایید خرید، حقی از خریدار در خصوص دسترسی به محتوای خریداری‌شده زایل نمی‌گردد.

درصورتی‌که محصول خریداری‌شده به‌صورت فیزیکی باشد کاربر باید دقت نماید تا آدرس و کدپستی محل دریافت را کاملا دقیق و صحیح وارد نماید. درصورتی‌که آدرس اعلام‌شده از سوی کاربر غیردقیق باشد و محصول به خریدار نرسد پدارم پارسا هیچ‌گونه مسئولیتی ندارد. در خصوص محصولات فیزیکی نیز پیامکی که حاوی فاکتور خرید است برای خریدار ارسال می‌گردد و در صورت عدم دریافت پیامک حقی از خریدار نسبت به استفاده از محتوای خریداری‌شده زایل نمی‌گردد.

زمان ارسال محصولات فیزیکی معمولا 15 روز کاری می‌باشد که ممکن است زودتر یا دیرتر تحویل شود. زمان ارسال سفارش‌هایی که در روزهای تعطیل ثبت می‌شود بعد از اولین روز تعطیلات محاسبه خواهد شد.

درصورتی‌که تراکنش کاربر ناموفق باشد و وجهی از حساب کاربر کسر گردد، مبلغ کسر شده به‌صورت خودکار از طرف بانک مربوطه ظرف 72 ساعت مسترد خواهد شد.

درصورتی‌که کاربر در پرداخت اشتباهی انجام دهد، مانند آنکه یک محصول آموزشی‌ای را بیش از یک‌بار به سبد خرید اضافه نماید، باید درخواست خود را مبنی بر استرداد وجوه اضافی به سایت پدارم پارسا اعلام دارد. از زمان اعلام کاربر به سایت پدارم پارسا ، وجوه مربوطه حداقل از 72 ساعت بعد و فقط به همان حسابی که خرید از آن انجام‌شده مسترد خواهد شد. در صورت بروز اشتباه در خریدهایی که به‌صورت کارت به کارت انجام می‌شود نیز همین حکم جاری است.

در صورتی که کاربری در پرداخت دوره آموزشی اشتباهاتی همانند فرض به ریال بودن و … دوره ای را خرید یا ثبت نام نماید هزینه پرداخت شده به هیچ عنوان عودت نمی‌شود.

پدارم پارسا تمام محصولات فیزیکی را به‌صورت کاملا سالم به اداره پست تحویل می‌دهد و اداره پست هم متعهد است با رعایت نکات ایمنی محصولات را به مقصد برساند. بااین‌وجود درصورتی‌که محصول ارسال‌شده دچار نقص و اشکالی باشد خریدار باید ظرف 7 روز به سایت پدارم پارسا موضوع را اطلاع دهد تا رسیدگی‌های لازم انجام شود.

اگر براثر اشتباه سایت، محصولی موجود اعلام شده باشد درصورتی‌که موجودی آن صفر باشد، سایت این حق را دارد تا سفارش را باطل نماید.

اگر بر اثر اشتباه، قیمت محصولی کمتر یا بیشتر اعلام شود، سایت می‌تواند خریدهای قبلی را باطل نماید تا ثبت سفارش با قیمت اصلی انجام پذیرد.

ماده هشت: ارتباطات

کاربر با ثبت‌نام در سایت یا ثبت کردن ایمیل در بخش‌های مختلف سایت و یا ارائه سایر اطلاعات تماس مانند شماره موبایل این حق را به سایت می‌دهد تا سایت در زمان‌هایی که صلاح می‌داند ایمیل‌ها یا پیامک‌هایی ارسال نماید. دریافت این ایمیل‌ها و پیامک‌ها اجباری نیست و پدارم پارسا این امکان را به کاربر می‌دهد تا به‌دلخواه خود بتواند از دریافت این پیام‌ها انصراف دهد.

اطلاعات تماسی که کاربر در سایت ثبت می‌نماید، مانند شماره تماس، ایمیل و …، تنها اطلاعات موثقی است که سایت آن‌ها را به رسمیت می‌شناسد. سایت پدارم پارسا تمام مکاتبات و پیگیری‌ها را از طریق همین اطلاعات تماس انجام می‌دهد و خود را در قبال اطلاعات تماسی دیگری پاسخگو و مسئول نمی‌داند.

در صورت تغییر هر یک از اطلاعات، طبق 2-8، کاربر باید مراتب را به سایت اطلاع‌رسانی نماید. اگر کاربر در ارائه اطلاعات جدید کوتاهی نماید هیچ مسئولیتی متوجه سایت پدارم پارسا نخواهد بود.

کاربر می‌تواند از طریق راه‌های تماسی که در صفحه «تماس با ما» سایت نوشته شده، با سایت پدارم پارسا در ارتباط باشد.

سایت پدارم پارسا فقط از شماره‌های تماسی که در صفحه «تماس با ما» نوشته شده، استفاده می‌نماید. درصورتی‌که پیامی غیر از شماره‌های اعلام‌شده دریافت کردید اولا توجه نمایید که مرجع ارسال پیام‌ها سایت پدارم پارسا نیست و ثانیا مراتب تخلف را به شماره 09130013252 گزارش دهید تا از طریق مراجع قانونی و قضایی نسبت به سوءاستفاده‌ها اقدام شود.

ماده نه: نظرات

کاربر می‌تواند در بخش‌های مختلف سایت که امکان ثبت نظر وجود دارد نظر خود را ثبت کند.

نظرات باید به فارسی نوشته شده باشد.

نظرات فقط باید در خصوص موضوع همان محتوا باشد و کاربر به‌هیچ‌وجه اجازه ندارد درباره مسائل متفرقه مانند مسائل مذهبی و سیاسی نظری ثبت نماید.

کاربر حق ندارد به شخص یا اشخاص دیگری توهین نماید یا نظری را بیان کند که مبین نقض حقوق دیگری باشد.

سایت می‌تواند در نظرات تغییر و اصلاح ایجاد نماید و یا به‌کلی از انتشار آن‌ها جلوگیری به عمل آورد.

سایت می‌تواند در مواقعی که صلاح می‌داند اقدام به حذف یا ایجاد تغییر در نظرات بنماید. مانند مواقعی که کاربر اطلاعات تماس شخصی یا لینکی را در نظر خود درج می‌نماید.

در صورت نقض موارد بالا سایت پدارم پارسا می‌تواند کاربر را از سایت اخراج نماید و حساب کاربری وی را حذف کند.

ماده ده: تبلیغات در سایت پدارم پارسا

درصورتی‌که تبلیغاتی در سایت سایت پدارم پارساانجام شود، سایت پدارم پارسا هیچ‌گونه مسئولیتی نسبت به محتوای تبلیغ‌شده ندارد و تمام تصمیم‌گیری‌ها و مسئولیت‌ها بر عهده خود کاربران هست.

درصورتی‌که کاربری قصد انجام تبلیغات در سایت پدرام پارسا را داشته باشد باید موضوع را از طریق راه‌های ارتباطی با سایت پدارم پارسا در میان بگذارد. پس از بررسی و در صورت تایید موضوع، تبلیغات طبق شرایط و ضوابطی که برای شخص ارسال می‌گردد انجام خواهد شد.

ماده یازده: فورس ماژور

منظور از فورس ماژور اتفاقاتی با منشا خارجی است که خارج از اراده سایت بوده و بدون پیش‌بینی محقق شده باشد؛ مانند قطع سرتاسری اینترنت یا از دسترس خارج شدن سایت یبرای چه بصورت موقت یا دائمی. در صورت وقوع فورس ماژور سایت پدارم پارسا هیچ مسئولیتی مانند از دسترس خارج شدن سایت نخواهد داشت. همچنین در مواقعی ممکن است بنا به دلایلی سایت با مشکلاتی مانند از دسترس خارج شدن یا کندی مواجه شود که در این صورت نیز سایت پدارم پارسا مسئولیتی ندارد.

ماده دوازدهم: عودت وجه و ضمانت محصولات آموزشی و پشتیبانی

درصورتی که کاربری اقدام به ثبت نام محصولات و دوره های آموزشی چه بصورت حضوری و غیرحضوری و چه به‌صورت آنلاین و آفلاین کند،به هیچ عنوان سایت پدارم پارسا وجه پرداخت شده یا ثبت نام شده رو عودت نخواهد داد.

درصورتی که کاربری اقدام به ثبت نام محصولات و دوره های آموزشی چه بصورت حضوری و غیرحضوری و چه به‌صورت آنلاین و آفلاین کند، می‌تواند از پشتیبانی های مجموعه جهت رفع اشکال یا مشکلات فنی اقدام کند، و بنابرهردلیلی پشتیبان فنی و رفع اشکال در دسترس نبود چه بصورت دائمی یا موقت ،سایت پدارم پارسا هیچ‌گونه مسئولیتی در این قبال ندارد.

ماده سیزدهم: نمایندگی فروش محصولات

تمام محصولات سایت پدارم پارسا فقط از طریق سایت پدرام پارسا به نشانی pedramparsa.com به فروش می‌رسد. هیچ‌یک از محصولات سایت پدارم پارسا در هیچ مرجع دیگری قابل‌ارائه نیست. در صورت مشاهده تخلف لطفا مراتب را به شماره 09359489095 اطلاع دهید. سایت پدارم پارسا توسط گروه وکلای خود تمام تخلفات را از طریق مراجع قضایی و قانونی پیگیری می‌نماید.